O mně


Ahoj,

rád bych se Vám představil. 

Jmenuji se Westy a narodil jsem se 24.04.2016 na Českomoravské vysočině.

Pocházím z velmi dobré rodiny. Moje maminka U.Sachmet z Českomoravské vysočiny je velmi šikovná, milá a temperamentní fenka s výbornými výsledky na výstavách a zkouškách. Můj tatínek Hery - Zachary Górska Fantazja, jehož jsem věrnou kopií,  je všestranně upotřebitelný pes ,,U,, ,vítězící stále na stupních nejvyšších. Nejvíce se o nich dočtete v mém rodokmenu a na jejich stránkách.

Když mně byly 2 měsíce, mohl jsem již opustit svou rodnou Vysočinu a odjet s mojí novou rodinou do Českého ráje. Tam již na mě čekal dům s velkou zahradou a v obýváku pelíšek, ale nakonec jsem si ze všeho nejvíce oblíbil křesílko. Zahradu mám taky velice rád, je prima pozorovat, co se děje na ulici před domem.

Moje rodina se o mě velmi dobře stará, jsem jejím plnohodnotným členem, někdy až moc rozmazlovaným. Já se jim na oplátku snažím dělat jen samou radost, což se mně daří hlavně na výstavách - mám samé výborné známky.

Jsem velmi temperamentní, přátelský ke všem lidem, dětem a pejskům. Mám rovněž obrovskou chuť pracovat, nejvíce mě to baví ve vodě, kde aportuji vše, co mi spadne na hladinu. 

Ale asi ze všeho nejvíce mám rád výlety a procházky se svou paničkou po Českém ráji, kde mohu prozkoumávat okolí a pozorovat srnky a zajíce. To se mně moc líbí, rád se velkou rychlostí rozeběhnu po louce a poli, ale protože musím svou paničku poslouchat, rychle se k ní na zapísknutí vracím.

Taky mám svého osobního rodinného fotografa, který mi vytvořil fotogalerii, kde si mě můžete prohlédnout při různých příležitostech.

Těším se na Vaši návštěvu.

Westy